czwartek, 1 marca 2018

jeżówki! O, je!!!

Jeżówka 'Supreme Flamingo'

Jeżówki kochają słońce! Jeżeli masz skrawek (mile widziane nawet większy obszar),na którym słońce operuje przez większą część dnia doprowadzając inne rośliny do mumifikacji lub co najmniej przesuszenia – posadź tam jeżówki!
Jeżówka 'Orange Passion'

Ta wspaniała bylina, którą w naszej szkółce znajdziesz w najmodniejszych i najlepszych odmianach, odwdzięczy Ci się za słońce nieustraszonym kwitnieniem, przyciągnie ono wzrok Twój, sąsiadów, przyjaciół oraz setki motyli, którym nastroszone jeżówkowe główki baaaardzo się podobają ze względu na obfitość słodkiego nektaru.
Jeżówka 'Firebird'

Jeżówka wspaniale nadaje się na kwiat cięty, długo utrzymuje się w wazonie, a ścinanie kwiatów dodatkowo pobudza ją do wypuszczania wciąż nowych pąków. Przekwitnięte główki są wspaniałą ozdobą jesiennego i zimowego ogrodu oraz pokarmem dla ptaków.

Jeżówka 'Pica Bella'

Pamiętaj, że możesz co dwa – trzy lata przesadzić swoją jeżówkę. Dzięki temu zabiegowi będziesz cieszyć się jeszcze większą kępą dorodnych kwiatów, a mogę też przysiąc, że któregoś dnia, w najmniej spodziewanym miejscu znajdziesz pięknego Jeżówkę Juniora, który postanowił rozsiać się z matecznej rośliny w Twoim ogrodzie, dodając mu koloru i iście słonecznego blasku.

Sprawdź aktualne ceny: Cennik

Brak komentarzy: