wtorek, 27 lutego 2018

nowe love – bukszpanowe!

Aaaale szpan!- Pomyślał tak zapewne niejeden z nas patrząc na pięknie wystrzyżony , idealnie równy, ociekający soczystą zielenią bukszpanowy żywopłot. - Szkoda, że to nie dla mnie, bo kto by o to tak umiał zadbać… Nic bardziej mylnego!
Bukszpan wieczniezielony

Bukszpan wieczniezielony nie jest kapryśnym francuskim ogrodowym pieskiem, choć jak każda istota ma swoje preferencje. Są bukszpanowe narcyzy pragnące rzucać się w oczy, dumnie prezentować swe kuliste lub spiralne wdzięki, jednak większość kocha towarzystwo! Im więcej - tym lepiej! Bukszpany kochają …inne bukszpany, z którymi mogą tworzyć niekończące się zielone wstęgi niskich żywopłotów. Kochają byliny – w towarzystwie wesołych, energetycznych jeżówek zapominają o swej zrównoważonej naturze i prawie chciałyby poszaleć, a jeśli zapoznasz go z energetycznymi, filigranowymi istotami, jakimi są trawy ozdobne – ukaże swój doskonały charakter, stanie się filarem, fundamentem, oparciem dla całej aranżacji.
Bukszpan wieczniezielony

Ponadczasowe kule bukszpanu mają swoistą grawitację, przyciągającą byliny takie jak strzeliste liatry, kosmiczne elektryczne jeżówkowe spodki w gorących kolorach, żurawkowe dywany, na których będą zdawały się przysiąść.
Bukszpan wieczniezielony

Bukszpan z kolegami bukszpanami otoczą mały lub większy warzywnik dodając mu elegancji i wyrazu, podkreślą prowadzący do domu podjazd lub zamieszkają na długie lata w donicach na tarasie, a Ty przekonasz się, że ten niezwykły krzew jest właśnie dla Ciebie! W naszej szkółce czekają w wojskowym szyku gotowe do desantu zdrowe i dorodne bukszpanowe cuda w najlepszej cenie, jaką mógłbyś sobie wyobrazić!
Bukszpan wieczniezielony

CENNIK 2018

Brak komentarzy: