czwartek, 15 marca 2012

rozpoczynamy nowy sezon 2012!

Pora doleczyć zimowe przeziębienia i infekcje, które mnie zimą nie oszczędzały, by korzystając ze słonecznych dni, zabrać się za pracę. A tej teraz nie brakuje, ponieważ przygotowujemy się do nowego sezonu. Oprócz tego, że rusza sprzedaż drzew i krzewów z doniczek i z gruntu, zbieramy zamówienia do realizacji, to gromadzimy też środki do produkcji krzewów. Specjalistyczne podłoże torfowo-kokosowe już przyjechało z firmy FloraTin, podobnie kilka palet doniczek. Mamy też już długodziałający nawóz Osmocote, dzięki któremu nie muszą Państwo nawozić kupionych u nas krzewów w pierwszym roku po posadzeniu.

Jeszcze kilka tygodni i szkółka się zazieleni :)
Gdy zrobi się jeszcze trochę cieplej, zaczniemy szkółkowanie (dla niewtajemniczonych - szkółkowanie to w tym przypadku przesadzanie roślin do większych doniczek). Bez produkcji nie ma sprzedaży, bez sprzedaży nie ma produkcji. Ciężko pogodzić czasem jedno i drugie, zwłaszcza że najwięcej pracy przy produkcji krzewów i jednocześnie sprzedaży jest na wiosnę... Więc prosimy bardzo o wyrozumiałość, gdyby czasem sprzedaż nie szła płynnie. Na szczęście z opresji ratują nas nasze wspaniałe "okoliczności przyrody", które doceniają zwłaszcza klienci z dalszych stron.

W przypadku większych zamówień proszę o wcześniejszą rezerwację. Pozwoli to nam na spokojne przygotowanie materiału i lepsze rozplanowanie naszego i Państwa czasu.

Zapraszam do naszej szkółki, proszę również przeglądnąć nasz cennik, oraz porady na tym blogu- mogą się przydać na progu nowego sezonu 2012!

Brak komentarzy: