sobota, 16 listopada 2013

Prawdziwe, żywe, niepowtarzalne - choinki z naszej plantacji

Jeszcze nie czuć klimatu świąt, jeszcze nasza plantacja nie pokryła się śniegiem i nie wygląda tak malowniczo jak zimą, ale warto już teraz wybrać się do nas w odwiedziny. Teraz mamy najwięcej choinek, spośród których można wybrać tą jedną.
Choinki

Teraz jest dobry czas na ich wybór. Jest w czym przebierać, każda nasza choinka jest inna, każda posiada zespół cech szczególnych tylko dla niej. Kolor, układ gałązek, zapach, wysokość, szerokość... Nasza plantacja choinek to nie fabryka, gdzie liczy się powtarzalność produktu.

O każdej z nich mógłbym Państwu opowiedzieć całkiem długą historię, o drodze jaką przebyła od nasionka do postaci obecnej. O staraniach, jakie należało dokładać przez te średnio osiem lat uprawy.

Bardzo cieszą mnie relacje osób, które mają już kilka "poświątecznych" drzewek rosnących w ogrodzie. To cieszy, bo te drzewa będą dalej rosły z pożytkiem dla nas wszystkich.

W 2013 choinki do 2 m wysokości - 60 zł/szt. W ofercie również choinki cięte. 

3 komentarze:

RIM Kowalczyk pisze...

Witaj, ile choinek masz jeszcze na "zbyciu" ?

Eryk Stus pisze...

Witam, już powoli kończymy sprzedaż, jeszcze ok. 200 szt. jest dostępnych. Będziemy jednak mieli otwarte do samej wigilii, bo cięte choinki wybieramy z klientami "od ręki" prosto z plantacji...

Marcela pisze...

uwielbiam mieć "żywą" choinkę i również po świętach przenoszę drzewko do ogrodu:) zwyczaj, który warto "zakorzenić" w świadomości ludzi;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...