środa, 26 października 2011

czas na choinki!

Kulminacją jesiennego sezonu w naszej szkółce, jest rozpoczynający się właśnie czas sprzedaży choinek świątecznych. Każdego dnia wywozimy z plantacji kilkadziesiąt dorodnych drzewek różnych gatunków. Jest w czym wybierać, ponieważ założona kilkanaście lat temu plantacja, rozrosła się do jednego hektara powierzchni obecnie.
Choinki żywe w donicach

Gęste świerki, pachnące jodły, a nawet sosny, wystawiamy teraz w pobliżu parkingu, w samym sercu szkółki. Zabezpieczamy do transportu i pomagamy załadować do auta.
Zapraszamy już teraz, wybrane drzewka można przewieźć do swojego ogrodu, lub my oznaczymy i przechowamy je bezpiecznie dla Państwa do świąt.
Cena taka sama jak w roku ubiegłym - 50 zł za drzewko do ok. 2 m  wysokości (60 zł większe) w donicy. Żeby użyć mojego zeszłorocznego porównania - za te same 50 zł nie kupimy już w tym roku nawet 10 litrów paliwa do auta (przeciętny bak ma 60 l pojemności!)... A żywe drzewo w Państwa ogrodzie przez dziesięciolecia będzie przynosiło pożytek środowisku.

W wyborze również choinki cięte - prosimy o dokonanie wcześniejszego wyboru.

Oferta tylko dla klientów detalicznych - nie prowadzimy sprzedaży hurtowej choinek.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Czemu zolknie mi sosna,podsypana tym,co trzeba i kora tez?Igly leca jak szalone tylko w miejscach,gdzie wyrastaja galezie.iwona

Eryk Stus pisze...

Mam nadzieję, że to tylko zwyczajne o tej porze opadanie najstarszych (ok. czteroletnich) igieł na drzewie. Wskazuje na to miejsce, które Pani wskazała, czyli starsze przyrosty - na najnowszych są młode igły.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...