wtorek, 8 kwietnia 2008

brak czasu na usługi

Zdarza się, że pytają się Państwo, czy prowadzimy również usługi ogrodnicze. Otóż z przykrością muszę stwierdzić, że nie. Brak już na to czasu, samo prowadzenie szkółki i sprzedaż, obsługa klientów pochłaniają mnie zupełnie. Żałuję, bo działalność to przyjemna, bardzo dochodowa i co więcej- rozwojowa. Stoimy dopiero u progu wielkiego boomu na usługi ogrodnicze. Cała masa ludzi już teraz znajduje zatrudnienie w tej branży. Dość powiedzieć, że w samym Andrychowie działa kilka firm zakładających ogrody i pielęgnujących je potem na bieżąco.

Czym jednak jest prowadzenie szkółki, jeśli nie jedną z najważniejszych usług dla Państwa, moich klientów. To dzięki mojej pracy Państwa ogrody zapełniają się pięknymi, zdrowymi i zakupionymi w dobrej cenie drzewami i krzewami ozdobnymi. Dzięki istnieniu szkółek jako takich, możemy cieszyć się dobrodziejstwem masowej produkcji - jeszcze 100 lat temu drzewko bożonarodzeniowe potrafiło kosztować pensję urzędnika państwowego. Dzisiaj zaledwie jej ułamek.

Staram sie zawsze mieć dla Państwa czas, bardzo cenię sobie chwile spędzone z Państwem na rozmowach, jak się często dzieje, nie tylko o krzewach. Z pewnością nigdy nie będę Państwu wyliczał, ileż to kosztuje mnie godzina spędzona z Wami na rozmowie - a tak niestety jeszcze niektórzy traktują spotkanie z klientem - jak transakcję czysto biznesową. Takim bufonom powiedzmy zdecydowane nie! ;)

Dysponuję kontaktami kilku sprawdzonych firm zakładających i pielęgnujących ogrody. Chętnie się z Państwem nimi podzielę, gdy będzie taka potrzeba. Warto uważać, bo jak to w każdym biznesie, tak i tutaj grrasuje kilku "zakładaczy" ogrodów, od których powinni Państwo stronić jak najdalej.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...